Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní setkání pobočky klubu brněnských voláčů Brno

Jarní setkání pobočky klubu brněnských voláčů Brno

 

Setkání se uskutečnilo 2. 6. 2013 u př. Ludvíka v Unkovicích. Ten přítomné seznámil s činností pobočky v roce 2012, která byla bohatá a také úspěšná. Ve zprávě pokladní byli přítomní seznámeni se stavem pokladny a s finančním rozpočtem na letošní rok, který se odvíjí od plánu práce na tetošní rok, který opět oplývá pestrostí.

                Nejprve jsme pozváni na letní setkání rakouského klubu, spojené s přehlídkou výletků, které se uskuteční 31. 8. Následovat bude setkání klubu ve Vlčí Habřině 7. 9., 14. 9. Bude letní setkání pobočky s hosty z rakouského klubu včetně přehlídky výletků v obci Suchohrdly u Miroslavi. Další akcí bude speciální výstava rakouského klubu v St. Pöltenu ve dnech 26. a 27. 10., na kterou jsme také pozváni a poslední naší akcí bude jednodenní speciální výstava ve Velkých Pavlovicích 2. 11., která bude opět s mezinárodní účastí. Všechny tyto akce jsou zajišťovány převážně sponzorsky člany pobočky, za což jim patří dík.

                Po vyčerpání programu se otevřela diskuse k příspěvku př. Ludvíka do informačního zpravodaje klubu. Nakonec jsme prohlédli letošní odchovy, které nebyly v té době přepeřené, ale zajímavé barvou z mezirázového křížení.

                V současnosti se navzájem navštěvujeme a kontrolujeme konkurenci v letošních odchovech. Těšíme se na letošní akce a zasíláme přihlášku na naši speciální výstavu, na kterou všechny srdečně zveme.

 

                                                                                                              Ludvík Jiří

                                                                                              Jednatel pobočky Brno